Ahoj!

15. července 2018 v 17:01 | Mlsná kuchařinka

Ahoj!

Vítám vás na svém blogu. Doufám, že se vám zde bude líbit a že vám můj blog v lecčem pomůže. A kdo že vlastně jsem? A o čem tento blog je?

Jsem mladá holčina. Dost mlsná mladá holčina. Jídlo je moje největší láska. Miluji dobré jídlo. A ráda ho i dělám. Baví mě experimentovat v kuchyni a zkoušet nové věci. No, žádné experimenty to ve skutečnosti nejsou. Jen si vezmu recept, který chci zrovna zrealizovat, a upravím si ho podle své chuti. Nejsem žádný umělec a mé kuchařské dovednosti se rozhodně nevyrovnají nějakému šéfkuchaři. Nicméně se chci zlepšovat a být lepší a lepší.

Čímž se dostáváme k tomu, proč jsem si založila tento blog. Znáte to, jsou prázdniny a já se prostě nudila. To je všechno. Žádnou velkou myšlenku to nemělo. Ale o čem? Blog o sobě? Deníček? Koho by to bavilo číst. Upřímně jsem už takový blog měla a ani mě to nebavilo číst. O celebritkách a těhletěch lidech? Pffff, to ani náhodou. Na blog o knihách zase nejsem moc velký čtenář. Za poslední měsíc jsem přečetla přesně 0 knih. No tak proč si nezaložit blog o tom, jak ráda vařím a hlavně peču. Pravda, není to moc často a není toho mnoho, ale baví mě to a to je základ.

Proto jsem se rozhodla založit si blog o jídle. O mých oblíbených jídlech a receptech, které jsem vyzkoušela nebo o nějakých tipech na dobré svačinky. Zároveň k tomu sem tam nafotit i fotečky toho dobrého zázraku.
Chtěla bych se i zaměřit na pár receptů ze zahraničí, protože jsem jich už pár zkusila a jsou opravdu moc dobré. Jen spoustě lidem dělá problém cizí jazyk a nebo měrné jednoutky (znáte to, potřebujete 1 cup of sugar apod.)

Doufám, že se mnou zůstanete a že si společně rozvášníme chuťové pohárky. A já vám slibuji, že se pokusím u blogu zůstat :'D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama